
2 листопада у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді». Вінницьку область на них представляла депутат Вінницької обласної Ради, член фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір.
«Сьогодні вкрай необхідно працювати над соціальною чутливістю молоді, розвитком критичного мислення, розвитком їх української сутності і підвищувати в них значення національних цінностей, а також навчити презентувати себе через цінності» – прокоментувала свою участь у заході Лариса Білозір.
Вона додала, що «необхідно приділити увагу навчанню молодіжних лідерів, створити команди на місцях, адже ми дійсно дуже запізнюємося з таким навчанням. Українська молодь налаштована на реформаторські зміни в країні та європейську перспективу, і радує те, що вже сьогодні активно долучається до їх реалізації. Молоді люди мають ставати заможними та жити в європейській країні зі свободою слова, демократичним контролем рішень влади, національно-культурним відродженням та брати участь у політичному житті країни».
В ході проведення парламентських слухань мова йшла про стан молоді в Україні за підсумками 2015 року, про ключові проблеми української молоді, її життєві цінності, а також державну політику на сучасному етапі, її оновлення і реорганізації. Результати проведеного аналізу показали, що українська молодь є енергійною, рушійною силою, що займає важливе місце в розвитку суспільства.
Під час проведення слухань обговорювали питання важливості організації опитування U-Report – це опитування молоді через безкоштовні SMS та Twitter, що допомагають дізнатися, яких змін прагне українська молодь. Проведення такого виду опитування дає можливість швидко і зручно дізнатися, що думає молодь стосовно певної проблеми, щоб застосувати ці знання у роботі ЮНІСЕФ та партнерів. Стати U-репортером можна надіславши повідомлення СТАРТ на 4224 або читати @UReportUkraine у Twitter. Щотижня учасники отримують опитування з трьох запитань.